Holky ve formě: Testovaly jsme Aeropex

Jak hodnotí sluchátka Afterhokz Aeropex Bára z Holky ve formě? Přečtěte si novou recenzi!

Existují dva tábory běžců, ti co běhají s hudbou a pak jejich oponenti, kteří argumentují tím, že běh s hudbou není běh a často ani nevíte, že běžíte. Já patřím do prvního tábora, ale souhlasím i s tím, že často ani nevím, že běžím. V posledních dvou letech hudbu nahradily podcasty a často jdu běhat kvůli podcastu, který si chci poslechnout. Už několikrát se mi stalo, že jsem byla tak soustředěná, že jsem se málem srazila se psem, běžcem, neslyšela auto a zvuky přírody. Navíc mě špatně v uších drží sluchátka, protože mám ve vnitřní straně ucha naušnici. Takže mi to pořád padalo a tak divně trčelo z ucha.

O sluchátkách Aftershokz jsem slyšela už hodněkrát, ale moment, kdy jsem je začala opravdu vnímat byl, když je Honza (manžel) přinesl domů. Nevím, jestli to tak má většina chlapů, Honza si vše důkladně studuje, čte recenze než se rozhodne si něco koupit.

Když sluchátka začal vybalovat, zbystřila jsem, protože fotka na obalu byla netradiční, sportovec sluchátka neměl v uchu ale před uchem.

Začala jsem se Honzi vyptávat na detaily, jak to funguje, jak je možné, že hudbu ze sluchátek můžu slyšet i když je nemám v uchu, jste zvědaví proč to tak je?

Zvuk se přenáši skrze mini vibrace přes lícní kost a přenáší se dále do vnitřního ucha, zvuk tedy vůbec nejde přes ušní bubínek. Díky tomu slyšíte hudbu, Podcast, ale zároveň je to bezpečné, protože máte volné uši a slyšíte okolní zvuky.

Honzovi jsem sluchátka začala dost závidět, jednak skvěle vypadají, jsou bezpečné a mě by vyřešily můj problém s naušnicí a padajícími klasickými sluchátky.

Usmálo se na mě štěstí a získala jsem sluchátka Aftershokz model Aeropex na testování a nemůžu si je vynachválit, Honza měl pravdu!

Aftershokz mají v modelu Aeropex aktuálně v nabídce 3 barvy, zvolila jsem si holčicí červenou a od té doby jsem ani jednou neběžela bez nich. Navíc v nich nově i cvičím, když jsem třeba na workoutovém hřišti, workout mi jde z telefonu přímo do sluchátek a já se nemusím pořád chodit koukat na telefon, jestli už mám změnit cvik a jak dlouho mám ješte cvičit.

Musím říct, že mě to baví, jak se technologie posouvají zase o kousek dále a my sportovci to můžeme využít při naší oblíbené sportovní aktivitě. Designově jsou sluchátka a celkově i balení velmi atraktivní, mimo sluchátek dostanete magnetický kabel na dobíjení, pěkný designový obal a špunty do uší, když si budete chtít užít hudbu a nenechat se ničím rušit.

Pokud jste sportovci a přemýšlíte nad koupí sluchátek, tak se sluchátky Aftershokz rozhodně chybu neuděláte a užijete si skvělý trénink spojený s kvalitním poslechem hudby.